У результаті вивчення тваринного світу Рибальського кар’єру встановлено, що тут мешкає 15 видів ссавців, що складає 12,1%, різноманіття цієї групи тварин в Україні.
Їжак відмічений на ділянках з залишками степової рослинності та в зволожених деревостанах. Мешкання мідиці звичайної приурочене до зволоженої ділянки на західному схилі кар’єру. Кажани нічниця водяна і вечірниця руда залітають на територію кар’єра під час полювання. Лисиця використовує територію кар’єра в якості мисливських угідь. Мешкання ласки приурочене до лісовкритих схилів. Перебування на території куниці кам’яної зафіксовано по слідам узимку. Борсук зрідка заходить на територію кар’єра з суміжних угідь. Зайці постійно мешкають в кар’єрі, частіше зустрічаються на ділянках пограничних з сільгоспугіддями. Збільшенню чисельності вовчка лісового сприяє розвішування штучних гніздівель для птахів. Вивірка – постійний мешканець кар’єру і заплавного лісу на березі Самарської затоки. Миша звичайна зустрічається в господарських будівлях кар’єру. Ще один представник цієї родини – мишак уральський зрідка трапляється на лісопокрититих схилах. Пацюк проникає на кар’єр з узбережжя Самарської затоки. Територія кар’єру є частиною індивідуальної ділянки мешкання дорослого самця косуля в літній період.
Важливим компонентом теріокомплесу є угруповання напівбродячих собак, вивчення екології та поведінки яких заслуговує особливої уваги.